Про компанію

Консультативно-правовий центр «ЮРСТАНДАРТ-2012» надає юридичні послуги в сфері господарського, цивільного, кримінального, податкового, фінансового, корпоративного, трудового, земельного права та інших галузей, здійснює консультації та представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, в загальних та спеціалізованих судах, має багатий досвід роботи з правоохоронними та контролюючими органами, дозвільною системою, а також здійснює повне абонентське обслуговування суб’єктів господарювання.

Окрема галузь надання юридичних послуг – це участь адвоката у кримінальному провадженні у кримінальних справах, порушених правоохоронними органами. Кваліфікований адвокат представляє інтереси клієнтів як при проведенні слідчих дій (обшук, вилучення, допити), так і на стадії судового слідства (представлення інтересів і кваліфікований захист обвинуваченого).

Діяльність нашої компанії заснована на принципі досягнення максимально позитивного результату для клієнтів при вирішенні їхніх питань. Детальний аналіз правових проблем фахівцями нашої компанії, широке і в той же час точне застосування норм чинного законодавства надає можливість правильно і оперативно вирішити ту чи іншу ситуацію.

Відповідальність, індивідуальний підхід, максимальний результат, – саме це отримає кожний клієнт при співпраці з нами!