Тел. :
  • +38 (0532) 654095
  • +38 095 658-67-86
  • +38 097 757-88-02
e-mail :
  • kpc2012p@gmail.com

On-line консультація

Так. Дана проблема вирішується в порядку цивільного судочинства. У відповідності до положень ст. 375 Цивільного кодексу України, власник земельної ділянки має право зводити на ній будівлі та споруди, створювати закриті водойми, здійснювати перебудову, а також дозволяти будівництво на своїй ділянці іншим особам.
Так. Така можливість існує. Порядок перетину державного кордону регулюється положеннями Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну». При відмові одного з батьків неповнолітньої дитини на надання дозволу для виїзду за межі України суд приймає рішення про надання дозволу на виїзд. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану практичну допомогу у вирішенні даного питання.
Даний спір підлягає вирішенню в порядку цивільного судочинства. Згідно ст. 71 ч. 1 Житлового кодексу УРСР при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї за ними зберігається жиле приміщення лише протягом шести місяців, а згідно ст. 72 цього кодексу визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановлені строки, провадиться в судовому порядку.
У наших фахівців існує позитивна практика вирішення даної категорії спорів у судовому порядку. Згідно ст. 1046 ЦКУ: за договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості.
Згідно ст.1216 ЦК України спадкуванням є перехід прав і обов’язків від фізичної особи, яка померла (спадкодавця) до інших осіб ( спадкоємців). Враховуючи, що до Вас перейшли права на земельну ділянку, та яку не має змоги оформити відповідно до вимог законодавства у звяз’ку із відсутністю правовстановлюючих документів, питання визначення належності цього майна має вирішуватись у судовому порядку, оскільки рішення суду буде правовстановлюючим документом для оформлення права на це майно. Наші фахівці швидко та якісно вирішать Вашу проблему.