Тел. :
  • +38 (0532) 654095
  • +38 095 658-67-86
  • +38 097 757-88-02
e-mail :
  • kpc2012p@gmail.com

Служби

Авто адвокат Полтава
Консультативно-правовий центр «Юрстандарт-2012» здійснює цілодобову правову допомогу водіям транспортних засобів у кожній конфліктній ситуації, яка може виникнути в дорозі, як під час спілкування з представниками ДАІ, так і при участі в дорожньо - транспортній пригоді.
Помічник підприємця
З метою економії часу, сил і збереження нервової системи як керівників невеликих підприємств, так і приватних підприємців, співробітниками Консультативно - правового центру «Юрстандарт-2012» розроблено пакет послуг, завдяки яким турботу про своєчасне поданння податкової звітності беруть на себе співробітники нашого підприємства.
Абонентське обслуговування
АБОНЕНТСЬКЕ ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ є дуже важливим для ведення господарської діяльності, адже воно зменшує фінансові та комерційні ризики. Досвідчені юристи ТОВ «КПЦ «Юрстандарт-2012» допоможуть Вам прийняти правильне правове рішення, відстоюватимуть Ваші інтереси в процесі Вашої господарської діяльності.
Юридичний супровід діяльності підприємств
Юридичний супровід діяльності підприємств, відокремлених підрозділів та філій. Реєстрація, надання юридичної адреси, збір та пересилання кореспонденції, прямий телефон підприємства, відповіді (при домовленості) на запити контролюючих органів. Підготовка та подання звітності. При необхідності ведення бухгалтерського обліку.
Бухгалтерія для підприємців
Послуги по підготовці та поданні звітності для підприємців. Ведення бух обліку. Консультації бухгалтера та аудитора. Вирішення проблемних питань з податковою та іншими контролюючими органами. Адміністративне оскарження податкових повідомлень рішень. Комплексне бухгалтерське обслуговування ФОП від 200 грн. на місяць